Strona Główna        Zastosowanie         Depilatory Braun         Depilatory Philips         Linki         Kontakt
Depilatory marki Braun i PhilipsSanyo Eneloop UTGB


Witamy!
Witamy w serwisie www.depilatory.pl!
Znajdziesz tutaj najważniejsze informacje dotyczące depilatorów marki
Braun i Philips.

Zakupy!
Zapraszamy do zakupów www.hurt.com.pl.

www.hurt.com.pl - ładowarki, akumulatorki, baterie, latarki
depilatory.pl


Jeżeli jesteś wrażliwa na ból, wybierz model z głowicą chłodzącą. Do depilatora dołączony jest pojemnik wypełniony specjalnym płynem. Przed użyciem należy włożyć go do zamrażarki na minimum 2 godziny, aby płyn zamroził się. Następnie należy zamontować pojemnik do depilatora. Podczas depilacji skóra, poprzez kontakt z bardzo zimną nasadką, jest mocno schładzana, a przez to staje się mniej wrażliwa na ból.

Występują również modele takie jak BRAUN 5185 Silk-epil Xelle, które na wyposażeniu mają tzw. rękawicę chłodzącą. Jest to woreczek wypełniony specjalnym płynem, który zamraża się. Przed depilacją należy pomasować skórę zimną rękawicą, aby schłodziła się i stała dzięki temu mniej wrażliwa na ból. Posiada on również lampkę podświetlającą depilowany obszar, aby ułatwić dokładne usuwanie włosków.

Jeżeli chcesz, aby depilacja była mniej bolesna, wybierz model typu BRAUN Silk-epil EverSoft 2170 z systemem masażu, głowicą startową lub funkcją depilacji wrażliwych miejsc ciała.

Jeżeli szukasz modelu, który zminimalizuje ból, wybierz depilator z systemem masażu ultradźwiękami. Podczas depilacji skóra jest masowana ultradźwiękami, dzięki czemu w zasadzie nie występują nieprzyjemne odczucia związane z wyrywaniem włosków.

Do depilatora najczęściej dołączony jest pędzelek do czyszczenia głowicy z włosków. Jeżeli chcesz, aby czyszczenie było dokładniejsze i łatwiejsze, wybierz model z funkcją mycia głowicy pod wodą. Po depilacji zdejmiesz głowicę i umyjesz ją pod bieżącą wodą. Dzięki temu skuteczniej usuniesz resztki włosków po zabiegu.

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam