Strona Główna        Zastosowanie         Depilatory Braun         Depilatory Philips         Linki         Kontakt
Depilatory marki Braun i PhilipsSanyo Eneloop UTGB


Witamy!
Witamy w serwisie www.depilatory.pl!
Znajdziesz tutaj najważniejsze informacje dotyczące depilatorów marki
Braun i Philips.

Zakupy!
Zapraszamy do zakupów www.hurt.com.pl.

www.hurt.com.pl - ładowarki, akumulatorki, baterie, latarki
depilatory.pl


 Depilatory PhilipsPrezentowane modele zasilane są sieciowo, z tym że model 6517 posiada również akumulator, który pozwala na działanie bezprzewodowe (o innych oferowanych przez niego udogodnieniach możesz przeczytać niżej). Każdy z depilatorów Philips posiada 2 prędkości depilacji. Do każdego z urządzeń producent dołącza w zestawie zasilacz oraz szczoteczkę do czyszczenia głowic depilujących, co pozwala na utrzymanie ich w czystości. W zależności od modelu, pudełko zawiera również nasadki na depilator, o różnym przeznaczeniu.

Niezależnie od tego, jaki model Cię interesuje, możesz być pewna, że depilator Philips usunie włoski nawet długości jedynie 0,5mm, a twoje nogi pozostaną gładkie nawet do 4 tygodni po depilacji!

Na swoje produkty firma Philips udziela 2-letniej gwarancji.

 Seria Satinelle i Satinelle SoftPhilips Satinelle HP 6400 Philips Satinelle HP 2843 Philips Satinelle Soft HP 6507
Philips® Satinelle
HP 6400
Philips® Satinelle
HP 2843
Philips® Satinelle Soft
HP 6507


Depilatory Philips Satinelle posiadają głowice wyposażone w 21 wirujących, ceramicznych dysków, które dokładnie depilują nawet najkrótsze włoski. Prezentowane modele zasilane są sieciowo.


Ergonomiczny uchwyt dla wygodnej obsługi - kształt urządzenia został zaprojektowany tak, aby leżało w dłoni pewnie i łatwo prowadziło się po skórze.
Dokładny system depilacji usuwa włoski wraz z cebulkami, dzięki czemu skóra pozostaje gładka i delikatna przez wiele tygodni.
Depilatory Philips Satinelle posiadają 2 prędkości depilacji: 600 czynności wyrywania/sek. oraz 733 czynności wyrywania/sek.
Zmywalna głowica depilująca - po depilacja głowicę można w prosty sposób zdjąć i spłukać pod bieżącą wodą i wyczyścić dołączoną w zestawie szczoteczką. Taki system zapewnia higieniczne i łatwe czyszczenie.
Wielofunkcyjna nasadka Opti-start + z systemem masującym zapewnia skuteczną i delikatną depilację, maksymalny kontakt urządzenia ze skórą przez cały czas oraz odprężenie skóry przed depilacją (dostępna tylko z modelem 6507).

 Seria Satinelle Ice


Philips Satinelle Ice HP 6517
Philips® Satinelle Ice HP 6517


Nowoczesny depilator Philips HP 6517 posiada wbudowany akumulator, który pozwala na 20 minut bezprzewodowego działania. Producent dołącza do zestawu nasadkę chłodzącą (o niej niżej) oraz nasadkę do delikatnych miejsc, stworzoną specjalnie do depilacji delikatnych obszarów ciała (pachy, okolice bikini). Ponadto w pudełku znajduje się również rękawica do peelingu.


Doskonała nasadka chłodząca z ruchomą głowicą - opatentowana nasadka chłodząca, która wykorzystując łagodzące właściwości lodu, schładza i odpręża skórę podczas depilacji, co pozwala na złagodzenie uczucia dyskomfortu. Jej ruchoma głowica dopasowuje się do kształtu ciała, co zapewnia optymalne chłodzenie i zmniejszenie bólu.
Masaż ultradźwiękami z aloesem - delikatnie stymuluje skórę, minimalizując ból podczas depilacji i jednocześnie zapewniając większy komfort.
Zmywalna głowica depilująca - po depilacja głowicę można w prosty sposób zdjąć i spłukać pod bieżącą wodą i wyczyścić dołączoną w zestawie szczoteczką. Taki system zapewnia higieniczne i łatwe czyszczenie.
Wygięta głowica depilująca - dzięki odpowiedniemu kształtowi, głowica depilująca jest w stanie chwycić włoski nawet o długości jedynie 0,5 mm. Nie musisz już czekać z depilacją, aż włoski będą dłuższe.
Wyjątkowe, ceramiczne dyski depilujące - szybkość i wydajność depilacji większa nawet o 20% w stosunku do konkurencyjnych modeli.
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam